TRENNID TÄISKASVANUTELE

COMMERCIAL FUSION või teisiti veel tuntud kui JAZZ FUNK tantsustiil.

 Dance Republic stuudios on see stiil mõeldud igas vanuses ja tasemega täiskasvanutele! 

Sõnaosa Funk sümboliseerib lõbusat, meeldivat ja nauditavalt veedetud aega trennis. Sõna Commercial viitab selle stiili kaasaegsete suundade kasutamisele ja tegelikult ei pane meid üldse piiridesse, muusika on tänapäeva hittid kui ka mineviku pärlid. Fusion tähendab mitmekesisust, erinevate asjade, antud juhul stiilide, kombineerimist ja kokkusobimist. See trenn on mõnusalt võhmakas, nauditav, lõbusate vahepaladega treeneri poolt.

FunkFusion stiil hõlmab endas segu erinevatest stiilidest. See on lõbusalt energiline, mõnikord tundeline ja lüüriline, kuid peamiselt suure energiaga power-trenn. FF trennis saab nii väga hea füüsilise koormuse kui ka hingele ja kehale nauditavat koreograafiat.

Meie juures saad alustada igas vanuses ning iga tasemega. Oluline on vaid Su siiras huvi! Dance Republic Tantsukooli eesmärk on näidata Sulle, et karta pole mitte midagi ja anname endast parima, et Sa saaksid nautida nii head trenni kui ka märgata endas arengut ning avardada oma tantsulist silmaringi.

Fusion Grupid on mõeldud kõigile vanustele ning neil gruppidel ei ole esinemiskohustust. Esinemistel ja võistlustel osaletakse nendega, kes avaldavad selleks soovi.

Ootame meie nii vanu kui ka uusi tantsusõpru  meie Fusion gruppidesse:

Fusion CHOREO

KESKTASE / Edasijõudnud ⎸ Treener: alissa montes

Fännid (harrastajad) kes soovivad õppida nii lihtsamaid kui ka keerukamaid koreograafiaid erinevates stiilides. Trennis ei puudu ka jõuharjutused, rohkelt nalja ja higi. Choreo trenn sobib Sulle eriti hästi, kui oled varasemalt tantsimisega tegelenud, kuid oled erinevatel põhjustel kunagi pidanud jätma selle tahaplaanile.

Fusion LATIN MIX

Sobib hästi algajatele ja kestasemele ⎸ Treenerid: alissa montes ja liisel palm

Fusion Latin Mix, nagu nimigi ütleb on kombinatsioon kaasaegsete ja LATIN stiilide segust. Tunnis kasutatakse nii ladina kui ka pop kultuuri muusikat. See trenn sobib hästi algajatele kuna kavu õpitakse rahulikus tempos ja korratakse liikumist nii mitmeid kordi kui seda grupp vajab. Samas on selle grupiga oodatud liituma ka varasemalt tantsuga kokkupuutunud huvilised, kes soovivad nautida sellist LATIN MIX tantsu. Tule ja naudi tantsu hüvesid ja inspireerivat atmosfääri.

Fusion DanceFit

Kesktase ⎸ Treener: Reane Evert

Tantsuhuvilistele, kes soovivad nautida lühikesi tantsukavu ja lihtsamaid tantsusamme, jõuharjutuste tegemist ja mõnusat atmosfääri. Fusion DanceFit sobib Sulle eriti hästi, kui soovid rahulikus tempos õppida huvitavaid lühikesi tantse, mida saab korrata iga trenn ja nautida tantsulist fit koormust.

Fusion HEELS

Algajad ⎸ Treenerid: LIISEL PALM ja Alissa Montes

See trenn sobib kõigile kes soovivad end tunda enesekindlamalt kontsadel ja mitte ainult seista, kõndida vaid ka graatsiliselt liikuda ja tantsida, tunda end jumalikult naiselikuna. See tund on mõeldud küll kontsadel kuid liituda võib algselt ka ilma ja kui tunne juba kindlam võtta kaasa ka kontsakingad. Tunnis tehakse lühikesi naiselike kavu, õpitakse kõndima kasutades erinevaid elemente, ja samm sammult lisatakse huvitavamaid tehniilisi elemente nii seistes kui põranda tehnikas. Tule meie Fusion Heels trenni ja tunne end naiselikult, sensuaalselt ja enesekindlalt.

TUTVU KA MEIE LASTE JA NOORTE GRUPPIDEGA:

Lastele ja noortele on avatud registreerimiseks mitmes erinevas stiilis ja erineva raskustasemega grupid,
mille kohta täpsemalt saad lugeda STIILID & TREENERID LEHELT
 

Võistlusgruppides pööratakse tugevalt tähelepanu tehnikale, venitusele ja akrobaatikale.

Laste- ja noorte gruppide trennides on fookus mitmekesisel tantsulisel arengul, emotsioonaalsuse väljendamisel, tehnilisel ja akrobaatilisel arengul. Võimalusel osaletakse võistlustel, et arendada grupivaimu, koostöövõimekust, meeskonna tunnetust ja vastutust. 

Dance Team trennis pannakse rõhku kiirele koreograafia omandamisele, venitamisele, cheerleadingu tõstete harjutamisele. Samuti praktiseeritakse turvaliselt akrobaatilisi elemente ja tõsteid nii solo, paaris, kui ka grupis. Esindusgrupp on mõeldud tantsufännidel, kelle soov on ennast tõsisemalt arendada, panna proovile, rohkelt esineda, võistelda ja kuuluda gruppi, kus iga liige siiralt hingega panustab ühise eesmärgi nimel. 

Soovikorral saab lisaks oma grupi trennidele osaleda lisatreeningutes, tutvu valikuga siin: