Dance Republic on Tallinna südames asuv tantsukool, kuhu on oodatud nii lapsed, noored kui täiskasvanud! 

Tantsukoolis on sobivad trennid igas vanuses ja tantsutasemega inimestele. Tantsukooli sisenedes saad jätta kõik mured ja argipäeva mõtted pausile ja kekskenduda ainult iseendale ja keha liikumisele. Meie kogemus näitab, et peale trenni on õpilased rahulikumad, suudavad uue pilguga vaadata oma igapäeva asjadele. Tulevad koju palju rõõmsamatena ja rahulolevatena. 

Meie soov on olla turvaline, rõõmus ja positiivse suhtumisega tantsukodu. Koht, kus lapsed, noored ja täiskasvanud mitte ainult treenivad, vaid saavad ennast avada, arendada ja olla prii oma igapäevastest mõttetest. 

Dance Republic on mitmekülgset arengut soodustav erahuvitegevuse all tegutsev tantsukool. Olete oodatud liituma aastaringselt!

Lastele ja noortele on tantsukoolis tegutsev mitmekülgne programm, kus lisaks oma põhi tantsutundidele lapsed omandavad teadmisi ka tantsutehnikas, mis soodustab mitmeküldset ja teadliku arengut. 

Laste ja noorte rühmades osalevad õpilased käivad ka esinemas ja võistlemas. Samuti toimuvad hooaja vältel ühisüritused ja mai kuus kevadkontsert

Loe ka meie kodukorda ja tutvu maksetingimustega.

Alissa Montes — tantsukooli looja / juhataja

Alissa on olnud juba 20 aastat erinevate tantsustiilide edukas ja tunnustatud treener. Nende aastate jooksul on ta õpetanud tuhandeid eri vanuses õpilasi. Samuti on ta lugematuid kordi osalenud nii ise juhendajana, tantsijana ja koreograafina, kui ka oma õpilastega erinevatel võistlustel, konkurssidel, teleprojektides, teleülekannetes jne. 

KUIDAS MEID LEIDA

ASUME AADRESSIL TATARI 64

HOONESSE SISSEPÄÄS OMNIVA POSTKASTIDE JUURES, PÄRNU MNT POOLT.

STUUDIO SAAL ASUB NELJANDAL KORRUSEL

HOONE SISENEMISEL MINGE VASAKULE TREPIST ÜLESSE, SUURE LIFTIGA NELJANDALE KORRUSELE. SAAL ASUB PAREMAT KÄTT, KOLMAS UKS. 

RIIETUSRUUM ASUB SAALIS, KOHE PAREMAT KÄTT. PALUME VÄLISJALANÕUD JÄTTA RIIULITELE JA SAALIS KASUTADA VAHETUSJALATSEID.

WC JA DUSHIRUUM ASUB PIKAS KORIDORIS

 

Meie EESMÄRGID: 

  • KVALITEETSED JA EESMÄRGISTATUD TREENINGUD
  • PROFESSIONAALNE KASV IGAS VALDKONNAS
  • ÜHTNE VISIOON JA LIIKUMINE ÜHES SUUNAS

 

Meie VISIOON:

  • ÕNNELIKUD, PIDEVAS ARENGUS ÕPILASED
  • NAUDINGUT JA VÄLJAKUTSET PAKKUVAD ESINEMISED JA VÕISTLUSED
  • KOKKUHOIDEV JA TEINETEIST TOETAV MEESKOND

Meie MISSIOON:

  • KASVATADA JA HOIDA TANTSU ARMASTAVAID INIMESI
  • OLLA EETILISED, PIDADES MEELES TREENITAVATE VANUST, KESKKONNA JA KOGUKONNA POOLT AKTSEPTEERITAVAID NORME
  • LOJAALSUS JA AUSUS
  • LOOVUSELE JA VÄLJENDUSELE SUUNATUD ÕPPETEGEVUS

ENGLISH

Dance Republic Tantsukool, a dance school located in the center of  Tallinn, Estonia.

 Our school offers dance classes for people of all ages and skill levels. We provide professional and sustainable dance education for children and youth, as well as energetic and enjoyable dance classes for adults. The testimonials of our students highlight the positive experiences and amazing choreographies.

Dance Republic Tantsukool is registered as a private interest school in the Estonian Education Information System (EHIS) and is licensed to provide hobby education. We are also members of the Estonian Sports Association, Cheerleading Association, and Dance Education Association. Here you can find information about our dance styles, instructors, class schedule, and registration process. 

If you need additional information or assistance to find style and class specifically for you then we are more than happy to personally assist you!

Let us know about you by writing an email to info@republic.ee