STIILID

Vanus: 5 – 8 aastased
Aeg: E & K  kell 17:30 + L 12:00 (soovituslik lisatreening Tehnika R 15:00)

Kestus: 55-60 min

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Eesmärk: Mudilaste tunnis pakume lastele arenemisvõimalust tantsides, venitades, loovmänge mängides ja sotsialiseerudes. Trennis õpitakse päris tantsukoreograafiaid, balleti aluseid, akrobaatilisi elemente ja kõike seda struktuurselt ja mänguliselt!

 CheerPom nimetus STARS.

Vanus: 3-5 aastased
Aeg: L kell 11:00
Kestus: 45-55 min

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Eesmärk: Luua eeldused loomeprotsessis osalemiseks. Sotsialiseerumine, õpetaja- õpilase suhte loomine,  tants, lõbusad mängulised tantsutehnika harjutused. Lisaks värvide, kujundite, ruumi suuruse jne õppimine, liikumise teadvustamine. Trenn viiakse läbi kasutades mängulisi harjutusi, mis õrnalt treenivad ja arendavad väikese mudilase lihased, mälu ja loomeprotsessi.

 CheerPom nimetus SUN.

Vanus: 2.-5. klass
Aeg: E ja K kell 15:30 + tehnika R kell 15:00 või 16:00
Kestus: 1-1,5hh

Treener/õpetaja: Liisel Palm

Ootame liituma lapsi alates 9 aastaselt. Tantsutrenn on mitmekülgse arenguga, lõbus ja toetav. 

Eesmärgid:

 • Tutvustada ja omandada põhiteadmisi erinevates tantsustiilides;
 • Luua eeldused loomeprotsessis osalemiseks (improviseerimine, omalooming);
 • Luua valmidus töötamaks nii individuaalselt, paaris kui grupina;
 • Luua eeldused tantsija tervist puudutavate teadmiste omandamiseks.

Cheer Pom nimetus ARIEL

Vanus: alates 10a
Tase: algajad
Aeg: E, K kell 16:30 R 16:00
Kestus: 2x1h nädalas + 1×1.5h nädalas

Treener/õpetaja: Siiri Pappel / Alissa Montes

Ootame liituma algajaid noori alates 10 aastaselt! 

Toetav, arendav, ägedate kavadega tantsutrenn kus venitame, teeme jõudu, tantsime, õpime tantsutehnikat, trikke ja paaris akrobaatikat. 
Alustame kõikide uute teadmistega algusest, ehitame hea põhja, et liikuda aina huvitavamate ja raskemate tehniliste elementidega edasi. Noored A1 grupp saab ka esinemispraktika vähemalt 2 – 3 korda hooaja jooksul. 

Cheer Pom nimetus RUBY

Vanus: 9 – 13 aastased
Tase: algajad
Aeg: T 15:30 (1.5h) tantsutrenn R kell 16:00 (1.5h) tantsutehhnika trenn
Kestus: 2x 1.5h nädalas

Treener/õpetaja: Kaisa-Maria Peegel ja Marily Pern

Toetav, arendav, ägedate kavadega tantsutrenn kus venitame, teeme jõudu, tantsime, õpime tantsutehnikat, trikke ja paaris akrobaatikat. 
Alustame kõikide uute teadmistega algusest, ehitame hea põhja, et liikuda aina huvitavamate ja raskemate tehniliste elementidega edasi. Noored A2 grupp saavad ka esinemispraktika vähemalt 2 – 3 korda hooaja jooksul. 

Cheer Pom nimetus JADE

Vanus: 12-15 aastased
Tase: edasijõudnud
Aeg: T, N, P kell 17:00
Kestus: 1h (3x nädalas)

Treener/õpetaja: Liisel Palm
Teised õpetajad: Reane Evert ja Alissa Montes

Tantsutrenn juba veidi kogenumatele noortele. Trennis õpitakse keerukamaid ja tehnilisemaid kavu, harjutatakse tantsutehnikat ja akrobaatilisi elemente. 

Noored E1 grupi üks eesmärkidest on osaleda võistlustel.

*2022. aastal saavutati Freestyle Pom stiilis teine koht Cheerleadingu Eesti meistrivõistlustel. Sellega kaasnes ka võimalus osaleda Euroopa Meistrivõistlustel esindades Eestit.

Lisaks on antud grupi tantsijatel vüimalus esineda Rapla Korvpallimängudel ja samuti teistel Eestis ja mujal toimuvatel võistlusel nii grupi, soolo kui ka duodena. 

Ootame rõõmuga liituma varasema kogemusega noori! 

Cheer Pom nimetus VENUS

ÜLDHARIDUSKOOLIS TEISES VAHETUSES ÕPPIVATE LASTE GRUPP

T ja N kell 10:30 – 11:30 (1h)
2x nädalas

Treener /õpetaja: Alissa Montes

Toetav, arendav, ägedate kavadega tantsutrenn kus venitame, teeme jõudu, tantsime, õpime tantsutehnikat, trikke ja paaris akrobaatikat. 
Alustame kõikide uute teadmistega algusest, ehitame hea põhja, et liikuda aina huvitavamate ja raskemate tehniliste elementidega edasi. Noored A3 grupp saavad ka esinemispraktika vähemalt 2 – 3 korda hooaja jooksul. 

Vanus: 15+ aastased
Aeg: E, K kell 19:30 R kell 17:30
Kestus: 1,5h

Treenerid/õpetajad: Alissa Montes, Reane Evert + külalisõpetajad

Eesmärk: Esindustiim on loodud edasijõudnud noortele ja täiskasvanud tantsijatele, kelle soov on end näidata ka suurtel lavadel. Trennides on peamine rõhk koreograafia omandamisel, füüsilisel ettevalmistuel ja esinemisteks ning võistlusteks ettevalmistumisel.

Mõned märksõnad, mis iseloomustavad seda gruppi:

 • mõnus ja toetav seltskond
 • sõbralikud ja professionaalsed treenerid
 • tugev grupivaim
 • kõrge motivatsioon ja tahe edasi pürgida
 • igakuised esinemised
 • arenemine nii tehniliselt kui ka emotsionaalselt

2023/2024 hooajal esinevad Republic Tantsutüdrukud Rapla korvpallimeeskonna kodumängudel! 

Esindustiimil on ka 2 x 10 min SHOW PROGRAMM, millega esinetakse erinevatel firma, jõulu, sünnipäeva ja muude projekti üritustel! 

VÕTA ÜHENDUST: alissa@republic.ee

Vanus: no limit
Tase: Kesktase/Edasijõudnud
Aeg: E ja K kell 18:30
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Oodatud on kõik huvilised kellel on juba natuke tantsukogemust taskus! Mõnusa atmosfääriga  ja energiline tantsutrenn, kus õpitakse eristiilides korograafiaid. Kavad on nii lihtsamad kui keerukamad. Keerukamaid koreograafiate liigutusi selgitatakse põhjalikult ja tantsitakse trennis piisavalt läbi. Hooaja lõpuks koguneb mõnus ports koreograafiaid mida saab trennides tantsida ja soovi korral proovida endast ka laval. 

 Trennis ei puudu ka jõuharjutused, rohkelt nalja ja higi. Fusion Choreo trenn sobib Sulle eriti hästi, kui oled varasemalt tantsimisega tegelenud, kuid oled erinevatel põhjustel kunagi pidanud jätma selle tahaplaanile.  

 

Commercial CHOREO DROP IN CLASS 

ON FRIDAY (1h)
19:00 – 20:00
12€

REGISTER BEFORE THE CLASS info@republic.ee

Vanus: no limit
Tase: Kesktase / Harrastajad
Aeg: T, N kell 18:00
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Reane Evert

Kaasahaarav ja energiline tantsutrenn tantsuhuvilistele kellel on soov nautida lihtsamaid tantsusamme, jõuharjutuste tegemist ja mõnusat atmosfääri. Fusion DanceFit sobib Sulle eriti hästi, kui soovid rahulikus tempos õppida huvitavaid lühikesi tantse, mida saab korrata iga trenn ja nautida tantsulist fit koormust. See trenn sobib hästi ka lisatreeninguks Fusion Choreo tantsijatele, kes soovivad lisakoormust ja samuti ka kõikidele teistele gruppidele üldfüüsilise koormuse parandamiseks.

Vanus: no limit
Tase: Algajad/Kesktase
Aeg: N kell 19:00
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Alissa Montes/Liisel Palm

Sobib kõigile tantsuhuvilisetele. Fusion Latin trenni eripära on valdavalt ladina muusika rütmid. Stiililiselt on trenn mitmekülgne, kuid ladina elemente ja võistlutantsust tuttavaid liikumisi on igas õpitud kavas palju rohkem, kui teistes Fusion suundades.

Õpetamistempo on sobilik nii algajatele kui kesktasemega huvilistele. Trennis pööratakse kõrget tähelepanu liikumise selgitusele ja piisava läbitantsimisele, et kõik õpitu saaks omaks ja tantsida oleks nauditav. Tunnis tehakse ka keha tugevdavaid harjutusi ja venitusi.

Kui Ladina muusika on Su hinges sama palju kui meie treeneritel Alissa Montesel ja Liisel Palmil siis see trenn sobib Sulle imeliselt!

P.S:

Kuna trenn toimub kord nädalas, siis võid valida endale mõne trenni lisaks, mis toimub samuti kord nädalas või miks mitte kaks. Nii on võimalus saada mõnus koormus ja piisav kogus erilist tantsuliikumist igas nädalas. 

Stiilid ja trennid, mis toimuvad kord nädalas on:

 Heels Class – T 19:00(1,5h) ja N 20:00 (1h); Tantsutehnika – R 17:30 (1.5h); Commercial Choreo Drop in – R 19:00; Ballett – P 15:30; Stretch & Strength – P 19:00

Vanus: Lapsed + noored (vanus 11*-…
Aeg: N 16:00-17:00 
R 16:00-17:30 (A) või 17:30-19:00 (K+E) 
P 18:00-19:00 (1h)

Kestus: 1-1,5h
3 x nädalas

Treener/õpetaja: Marily Pern

Eesmärk: Nautida tantsu läbi jazz-liikumise. Tunnis tegeletakse palju tehnika omandamisega (pöörded, hüpped, tantsulised elemendid) ning selle sidumisega tantsu. Õpitakse koreograafiad, arendatakse painduvust, improvisatsiooni oskust ning õpitakse ka ise tantsu looma nii grupis, kui individuaalselt.

*Oodatud on ka alates 9 aastased lapsed, kes on juba sarnase trenniga varasemalt  kokku puutunud või on käinud paar aastat tantsutrennis.  

Vanus: Täiskasvanud / Harrastajad
Aeg: R kell 17:30
Kestus: 1,5h

Treener/õpetaja: Marily Pern

Eesmärk: Õppida oma keha paremini tunnetama ning tehes seda läbi tantsulise liikumise. Trennis õpitakse mõnusaid koreograafiaid, tegeletakse põrandatehnikaga ning katsetatakse improvisatsiooniga. Muidugi ei puudu ka üks mõnus sett erinevatest keha üldfüüsist parandavatest harjutustest!

Vanus: 15+ aastased

Aeg: T kell 19:00
Kestus: 1,5h
DROP IN VÕIMALUS (15€ kord)

Treener/õpetaja: Reane Evert

Eesmärk: Tunnis õpitavad koreograafiad on loodud rõhutamaks naiselikkust ja tõstmaks iga naise enesekindlust oma kehas ja tantsuoskuses.

Mõnusalt naiselik, elegantne ja vabastav tund kontsadel tantsunautlejatele, kuhu on oodatud nii algajad, kui ka edasijõudnud!

Aeg: Tee päring eratunniks või pane kokku ise oma väike huviliste grupp ning kirjuta meile oma soovist info@republic.ee.

Treeningut viiakse läbi nädalavahetusel.

Treener/õpetajad: Alissa Montes

Tunni sisu sõltub treenijate vanusest ja ettevalmistustasemest.

Performance CHEER
Tantsuline cheerleadingu suund. Õpime käte positsioone (motions), seome need tantsuks ja lisame juurde akrobaatilisi elemente. Sel viisil sünnivad vahvad lastele mõeldud cheer kavad, mida tantsitakse koos sahistitega (ing. pom poms)

Eesmärk: Pöörame palju tähelepanu keha tugevdamisele ja meeskonnatöö tähtsusele, õpime nii individuaal- kui ka paariselemente ja grupi tõsteid. Trennis ei puudu ka venitamine.

Tunnitasu sõltub osalejate arvust:

 • 1-2 osalejat – 50€ kord
 • 3-5 osalejat – 75€ kord
 • 7-15 osalejat – 100€

Aeg: Tee päring eratunniks või pane kokku ise oma väike huviliste grupp ning kirjuta meile oma soovist info@republic.ee.

Treeningut viiakse läbi nädalavahetusel.
Kestus: 2h

Eesmärk: õppida tundma oma keha, vabaneda ebamugavustundest improvisatsiooni ajal. Harjutada improviseerimist koos juhendajaga, saada tagasisidet, et areneda veel edasi.

Trennis improviseeritakse läbi erinevate harjutuste, suunamiste ja ka eri stiilides.

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Tunnitasu sõltub osalejate arvust:

 • 1-2 osalejat – 50€ kord
 • 3-5 osalejat – 75€ kord
 • 7-15 osalejat – 100€

Aeg: Tee päring eratunniks, paaris või väikese grupi eratrenniks.
Kestus: 2h

Trenni viivad läbi Alissa Montes või Marily Pern.

Aeg-ajalt toimuvad ka tantsukooli poolt avalikult välja kuulutatavad trennid ja nende toimumiseajad.

Registreeruda saab kirjutades oma soovist: info@republic.ee.
Jälgi infot meie Instagrami ja Facebooki lehel.

Trennis tehakse korralik soojendus, venitusi, tugevdatakse lihaseid, harjutatakse erinevaid hüppeid ja pöördeid.

Tunnitasu sõltub osalejate arvust:

 • 1-2 osalejat – 50€ kord
 • 3-5 osalejat – 75€ kord
 • 7-15 osalejat – 100€

 

TREENERID

Alissa montes

show FUSION / Funk Fusion / Akro / CHEER / LATIN MIX / HEELS / TEHNIKA

"Olen olnud juba üle 20 aastat erinevate tantsustiilide treener. Kõige rohkem naudin 2011 aastal loodud tantsustiili FunkFusion."

Trennis soovin pakkuda õpilastele rõõmu enda võimete avastamisest. See siiras üllatus nende liikumiste õnnestumise üle ja nende aitamine edusammude saavutamisel on mu jaoks parim hingetoit ja rõõmu allikas. Tants ja selle õpetamine on mu suurim kirg – usun tugevalt seda, et kõige parem trenn on selline kus tahaksid ka ise õpilane olla. Oman tantsuspetsialisti kuuenda taseme kutset ning olen cheerleadingus – performance cheer suunal diplomeeritud sporditreener.

REANE EVERT

Funk Fusion / Heels

“Minu trennidest leiab alati naeru, positiivsust, motiveerivaid sõnu ja võimalust areneda.

Tants on minu jaoks viis, mis annab võimaluse end väljendada, tunda enesekindlalt ja särada.

Mu eesmärk on pakkuda kõigile oma õpilastele trenni ning atmosfääri, kus saab end tunda vabalt, nautida ja mitte mõelda sellele, mis teised arvavad. Trenn ja tants peaks olema soov ja nauding mitte tüütu kohustus.”

LIISEL PALM

SHOW FUSION / LATIN MIX / HEELS

“Olen sõbralik ja rõõmsameelne. Soovin pakkuda kaasahaaravat tantsu ja tehnikaga täidetud trenni, samas ei puudu neist ka korrektsus ja tähelepanelikkus. Annan endast kõik, et tuleksid trenni rõõmsameelsena ja õppimistuhinaga ning lahkuksid veelgi parema tuju ja täienenud teadmistepagasiga.

Minu eesmärk on pidevalt arendada ennast ja aidata seda teha ka teistel. Annan endast parima, et tantsupisik Sul ei kaoks. Vastupidi, soovin seda veelgi suuremaks muuta.”

Siiri Pappel

Show FUSION

Pean ennast sõbralikuks, heatujuliseks, abivalmiks, aga ka parajas koguses nõudlikuks treeneriks. Minu jaoks on olnud tants alati parim viis oma emotsioonide ja tunnete väljendamiseks.

Minu eesmärgiks on pakkuda õpilastele mitmekülgset trenni läbi koreograafia, improviseerimise ja üldfüüsilise treeningu. Aga peamine - soovin, et õpilane saaks trennist kaasa hea emotsiooni!

Marily Pern

Jazz / tantsutehnika / STRETCH & STRENGTH

Olen sihikindel, töökas ja pühendunud tantsija ja tantsuõpetaja. Mu tantsutee algas juba veidi rohkem, kui 10 aastat tagasi ja sai alguse hip hopi trenniga. Sealt edasi juba oma tänase stiili juurde, milleks on jazz."

Kõige olulisem õpilaste juures on armastus tantsu vastu ja sära silmades, mis on näha esimesest hetkest, mil tantsija saali astub. See motiveerib ja innustab edasi õpetama ja rõõm selle vastu on aina kasvav.

Kaisa maria peegel

SHOW FUSION

Monika Annijerv

Ballett