STIILID

Vanus: 4 -6 aastased
Aeg: L kell 11:00

Mudilaste tunnis pakume lastele arenemisvõimalust tantsides, venitades, loovmänge mängides ja sotsialiseerudes. Trennis õpitakse päris tantsukoreograafiaid, balleti aluseid, akrobaatilisi elemente ja kõike seda läbi mängu!

Vanus: 4 -6 aastased
Aeg: L kell 11:00
Kestus: 40-60 min

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Eesmärk: Mudilaste tunnis pakume lastele arenemisvõimalust tantsides, venitades, loovmänge mängides ja sotsialiseerudes. Trennis õpitakse päris tantsukoreograafiaid, balleti aluseid, akrobaatilisi elemente ja kõike seda läbi mängu!

Vanus: 2-3 aastased
Aeg: L kell 10:00
Kestus: 35-50 min

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Eesmärk: Luua eeldused loomeprotsessis osalemiseks. Sotsialiseerumine, õpetaja- õpilase suhte loomine, mänguline tants, lõbusad mängulised tantsutehnika harjutused. Lisaks värvide, kujundite, ruumi suuruse jne õppimine, liikumise teadvustamine. Trenn viiakse läbi mänguliselt kasutades harjutusi, mis õrnalt treenivad ja arendavad väikese mudilase lihased, mälu ja loomeprotsessi.

LAPSED 1 /
NOORED 1 / NOORED 2 /
REPUBLIC TANTSUTÜDRUKUD

Showtantsus toimuvad trennid kinnitatud õppekava järgi, astmete kaupa. Õppekava nimetus: Tants ja Loovus.

Vaata lisa klikates iga grupi nimele

Vanus: 1.-4. klass
Aeg: E ja K kell 15:30
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Liisel Palm

Ootame liituma lapsi alates kuue aastaselt. Tantsutrenn on mitmekülgse arenguga, lõbus ja toetav. 

Eesmärgid:

 • Tutvustada ja omandada põhiteadmisi erinevates tantsustiilides;
 • Luua eeldused loomeprotsessis osalemiseks (improviseerimine, omalooming);
 • Luua valmidus töötamaks nii individuaalselt, paaris kui grupina;
 • Luua eeldused tantsija tervist puudutavate teadmiste omandamiseks.

Vanus: alates 10a
Tase: algajad
Aeg: E, K kell 16:30
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Siiri Pappel / Alissa Montes

Ootame liituma algajaid noori alates 10 aastaselt! 

Toetav, arendav, ägedate kavadega tantsutrenn kus venitame, teeme jõudu, tantsime, õpime tantsutehnikat, trikke ja paaris akrobaatikat. 
Alustame kõikide uute teadmistega algusest, ehitame hea põhja, et liikuda aina huvitavamate ja raskemate tehniliste elementidega edasi. Noored 1 grupp saavad ka esinemispraktika vähemalt 2 – 3 korda hooaja jooksul. 

Vanus: 12-15 aastased
Tase: edasijõudnud
Aeg: T, N, P kell 17:00
Kestus: 1h (3x nädalas)

Treener/õpetaja: Liisel Palm
Teised õpetajad: Reane Evert ja Alissa Montes

Tantsutrenn juba veidi kogenumatele noortele. Trennis õpitakse keerukamaid ja tehnilisemaid kavu, harjutatakse tantsutehnikat ja akrobaatilisi elemente. 

Noored 2 grupi üks eesmärkidest on osaleda võistlustel.
2022. aastal saavutati Freestyle Pom stiilis teine koht Cheerleadingu Eesti meistrivõistlustel. Sellega kaasnes ka võimalus osaleda Euroopa Meistrivõistlustel esindades Eestit.

Lisaks on antud grupi tantsijatel vüimalus esineda Rapla Korvpallimängudel ja samuti teistel Eestis ja mujal toimuvatel võistlusel nii grupi, soolo kui ka duodena. 

Ootame rõõmuga liituma varasema kogemusega noori! 

Vanus: 15+ aastased
Aeg: E, K kell 17:30
Kestus: 1,5h

Treenerid/õpetajad: Alissa Montes, Reane Evert + külalisõpetajad

Eesmärk: Esindustiim on loodud edasijõudnud noortele ja täiskasvanud tantsijatele, kelle soov on end näidata ka suurtel lavadel. Trennides on peamine rõhk koreograafia omandamisel, füüsilisel ettevalmistuel ja esinemisteks ning võistlusteks ettevalmistumisel.

Mõned märksõnad, mis iseloomustavad seda gruppi:

 • mõnus ja toetav seltskond
 • sõbralikud ja professionaalsed treenerid
 • tugev grupivaim
 • kõrge motivatsioon ja tahe edasi pürgida
 • igakuised esinemised
 • arenemine nii tehniliselt kui ka emotsionaalselt

2022/2023 Hooajal esinevad Republic Tantsutüdrukud Rapla korvpallimeeskonna kodumängudel! 

Esindustiimil on ka 2 x 10 min SHOW PROGRAMM, millega esinetakse erinevatel firma, jõulu, sünnipäeva ja muude projekti üritustel! 

VÕTA ÜHENDUST: alissa@republic.ee

CHOREO / DANCE FIT / LATIN / MIX

Selle stiili eripära tuleneb sellest, et nendele trennidele on omane kõrge naiselik energia, sära ja sukeldumine tantsumaailma erinevatesse stiilidesse. FunkFusion koreograafiad on väga mitmekülgsed, muusika kaasahaarav ja seltskond väga inspireeriv ja toetav. 

Vaata lisa klikates iga grupi nimele

Vanus: no limit
Tase: Edasijõudnud
Aeg: E ja K kell 19:00
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Oodatud on kõik, kes soovivad õppida keerukamaid koreograafiaid erinevates stiilides. Trennis ei puudu ka jõuharjutused, rohkelt nalja ja higi. FF Choreo trenn sobib Sulle eriti hästi, kui oled varasemalt tantsimisega tegelenud, kuid oled erinevatel põhjustel kunagi pidanud jätma selle tahaplaanile.  

Vanus: no limit
Tase: Kesktase / Harrastajad
Aeg: T, N kell 18:00
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Reane Evert

Tantsuhuvilistele, kes ei ole kindlad, kas nende koreograafiliste kavade õppimise tase või oskus on piisav, et ühineda edasijõudnutega, kuid on soov nautida lihtsamaid tantsusamme, jõuharjutuste tegemist ja mõnusat atmosfääri. FF DanceFit sobib Sulle eriti hästi, kui soovid rahulikus tempos õppida huvitavaid lühikesi tantse, mida saab korrata iga trenn ja nautida tantsulist fit koormust. See trenn sobib hästi ka lisatreeninguks FunkFusion Choreo tantsijatele, kes soovivad lisakoormust ja samuti ka kõikidele teistele gruppidele üldfüüsilise koormuse parandamiseks.

Vanus: no limit
Tase: Kesktase
Aeg: K kell 20:00
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Sobib kõigile tantsuhuvilisetele. FF Latin trenni eripära on ladina muusika rütmid. Stiililiselt on trenn mitmekülgne, kuid ladina elemente ja võistlutantsust tuttavaid liikumisi on igas õpitud kavas palju rohkem, kui teistes FunkFusion suundades. Kui Ladina muusika on Su hinges sama palju kui treener Alissa Montesel siis see trenn sobib Sulle imeliselt!

Kuna trenn toimub kord nädalas, siis võid valida endale mõne trenni lisaks, mis toimub samuti kord nädalas või miks mitte kaks. Nii on võimalus saada mõnus koormus ja piisav kogus erilist tantsuliikumist igas nädalas. 

Stiilid ja trennid mis toimuvad kord nädalas on: HEELS CLASS, JAZZ 2, FunkFusion Mix. 

Vanus: no limit
Tase: Algajad
Aeg: N kell 19:00
Kestus: 1h

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Tantsutrenn, mis sobib kõigile ja eriti neile, kes tunnevad, et on täitsa algajad veel. Õpetamistempo on piisavalt aeglane, muusika ja  koreograafiate kooslus on kahtlemata sama nauditav nagu kõikides teistes grupides. Trennis pööratakse kõrget tähelepanu liikumise selgitusele ja piisava läbitantsimisele, et kõik õpitu saaks omaks ja tantsida oleks nauditav. Trennis tehakse ka keha tugevdavaid harjutusi ja venitusi.

Ootame liituma kõiki, kes tunnevad, et soovivad rahulikus tempos õppida lahedaid kavu ja üleüldiselt lähemalt tutvuda tantsuga. 

JAZZ1 / JAZZ 2

Trennis õpitakse mõnusaid koreograafiaid, tegeletakse põrandatehnikaga ning katsetatakse improvisatsiooniga. Muidugi ei puudu ka üks mõnus sett erinevatest keha üldfüüsist parandavatest harjutustest!

Vaata lisa klikates iga grupi nimele

Vanus: Lapsed + noored /vanus 10*+
Aeg: R kell 16:00
Kestus: 1,5h

Treener/õpetaja: Marily Pern

Eesmärk: Nautida tantsu läbi jazz-liikumise. Tunnis tegeletakse palju tehnika omandamisega (pöörded, hüpped, tantsulised elemendid) ning selle sidumisega tantsu. Õpitakse koreograafiad, arendatakse painduvust, improvisatsiooni oskust ning õpitakse ka ise tantsu looma nii grupis, kui individuaalselt.

*Oodatud on ka alates 8 aastased lapsed, kes on juba sarnase trenniga varasemalt   kokku puutunud.  

Vanus: Täiskasvanud / Harrastajad
Aeg: R kell 17:30
Kestus: 1,5h

Treener/õpetaja: Marily Pern

Eesmärk: Õppida oma keha paremini tunnetama ning tehes seda läbi tantsulise liikumise. Trennis õpitakse mõnusaid koreograafiaid, tegeletakse põrandatehnikaga ning katsetatakse improvisatsiooniga. Muidugi ei puudu ka üks mõnus sett erinevatest keha üldfüüsist parandavatest harjutustest!

Vanus: 15+ aastased
Aeg: T kell 19:00 (1,5h)

Mõnusalt naiselik, elegantne ja vabastav tund kontsadel tantsunautlejatele, kuhu on oodatud nii algajad, kui ka edasijõudnud!

Vanus: 15+ aastased

Aeg: T kell 19:00
Kestus: 1,5h

Treener/õpetaja: Reane Evert

Eesmärk: Tunnis õpitavad koreograafiad on loodud rõhutamaks naiselikkust ja tõstmaks iga naise enesekindlust oma kehas ja tantsuoskuses.

Mõnusalt naiselik, elegantne ja vabastav tund kontsadel tantsunautlejatele, kuhu on oodatud nii algajad, kui ka edasijõudnud!

Vanus: 15+ aastased
Aeg: N kell 20:00 (2h)

FRAME UP stiili tunnusteks võib lugeda nii tehnikat, musikaalsust kui ka dünaamilisust. Kavad on nii kiired, kui ka aeglased, seksikad või agressiivsed, olles samas ka sensuaalsed ja õrnad.

Vanus: 15+ aastased

Aeg: N kell 20:00 
Kestus: 2h

Treener/õpetaja: Valeria Ovtšarenko

Frame Up Strip on Tallinnas ainulaadne tantsutund. Sellele eraldiseisvale stiilile andis tohutu panuse Venemaa tantsijanna Anastasia Yurasova, sest just tema tantsu eksperimendid strip plastika vallas viisid välja Frame Up stiili loomiseni.

Frame Up on tänasel päeval väga populaarne nii selle sünnimaal Venemaal, kui ka mujal eri riikides. Mitmesugustel meistrivõistlustel on just kõrgete kontsadega tüdrukute tiimid need, kes sooritavad keerulisi akrobaatilisi elemente ning võidavad ikka ja jälle auhindu, jättes tahaplaanile ka kõige võimsamad hiphop grupid. Isegi populaarse laulja Maruvi lavashow on lavastatud täielikult Frame Up stiilis.

Antud stiili nimes kasutatakse mõningatel juhtudel ka sõna strip, mis vihjab stiili omapärale – kaunid kehakumerused, rõhutatud seksuaalsus ja plastilisus. Frame Up on aga palju enamat, kui lihtsalt ilusad seksikad liigutused ühendades endas ka rohkelt tehnikat, musikaalsust, ebatavalist liikumist ja kujundeid.

Frame Up Strip nõuab spetsiaalseid kõrgete kontsade ja kõrge platvormiga kingi. Need mitte ainult ei lisa stiilile teatud esteetikat, vaid on ka asendamatuks abiliseks keeruliste akrobaatiliste elementide sooritamisel, mis on tihti laenatud teistest stiilidest, kuid kohandatud esinemiseks just platvormkingades. Enamik neist sooritatakse maas, st põrandal. Peab aga välja tooma, et platvormkingades tantsimine on palju lihtsam, kui see esmapilgul tunduda võib.

Stiili tunnusteks võib lugeda nii tehnikat, musikaalsust kui ka dünaamilisust. Frame Up võib olla nii kiire kui aeglane, seksikas või agressiivne, kuid samas ka sensuaalne ja õrn.

Kui arvad, et see stiil on uskumatult raske, siis anna meile võimalus kinnitada Sulle vastupidist. Lubame, et pädev õpetaja, lahti seletatud liikumise kirjeldus ning natuke harjutamist muudab kõik lihtsaks ja nauditavaks. Tule ja proovi midagi uut!

AKROBAATIKA & CHEERLEADING

Vanus: 8+ aastased
Aeg: L kell 12:00
Kestus: 1h

Treener/õpetajad: Alissa Montes
Tunni sisu sõltub treenijate vanusest ja ettevalmistustasemest.

Performance CHEER
Tantsuline cheerleadingu suund. Õpime käte positsioone (motions), seome need tantsuks ja lisame juurde akrobaatilisi elemente. Sel viisil sünnivad vahvad lastele mõeldud cheer kavad, mida tantsitakse koos sahistitega (ing. pom poms)

Eesmärk: Pöörame palju tähelepanu keha tugevdamisele ja meeskonnatöö tähtsusele, õpime nii individuaal- kui ka paariselemente ja grupi tõsteid. Trennis ei puudu ka venitamine.

Aeg: Tee päring eratunniks või pane kokku ise oma väike huviliste grupp ning kirjuta meile oma soovist info@republic.ee.

Treeningut viiakse läbi nädalavahetusel.
Kestus: 2h

Eesmärk: õppida tundma oma keha, vabaneda ebamugavustundest improvisatsiooni ajal. Harjutada improviseerimist koos juhendajaga, saada tagasisidet, et areneda veel edasi.

Trennis improviseeritakse läbi erinevate harjutuste, suunamiste ja ka eri stiilides.

Treener/õpetaja: Alissa Montes

Tunnitasu sõltub osalejate arvust:

 • 1-2 osalejat – 50€ kord
 • 3-5 osalejat – 75€ kord
 • 7-15 osalejat – 100€

Aeg: Tee päring eratunniks, paaris või väikese grupi eratrenniks.
Kestus: 2h

Trenni viivad läbi Alissa Montes või Marily Pern.

Aeg-ajalt toimuvad ka tantsukooli poolt avalikult välja kuulutatavad trennid ja nende toimumiseajad.

Registreeruda saab kirjutades oma soovist: info@republic.ee.
Jälgi infot meie Instagrami ja Facebooki lehel.

Trennis tehakse korralik soojendus, venitusi, tugevdatakse lihaseid, harjutatakse erinevaid hüppeid ja pöördeid.

Tunnitasu sõltub osalejate arvust:

 • 1-2 osalejat – 50€ kord
 • 3-5 osalejat – 75€ kord
 • 7-15 osalejat – 100€

 

TREENERID

Alissa montes

show tants / Funk Fusion / Akro

"Olen olnud juba üle 20 aastat erinevate tantsustiilide treener. Kõige rohkem naudin 2011 aastal loodud tantsustiili FunkFusion."

Trennis soovin pakkuda õpilastele rõõmu enda võimete avastamisest. See siiras üllatus nende liikumiste õnnestumise üle ja nende aitamine edusammude saavutamisel on mu jaoks parim hingetoit ja rõõmu allikas. Tants ja selle õpetamine on mu suurim kirg – usun tugevalt seda, et kõige parem trenn on selline kus tahaksid ka ise õpilane olla. Oman tantsuspetsialisti kuuenda taseme kutset ning olen cheerleadingus – performance cheer suunal diplomeeritud sporditreener.

REANE EVERT

Funk Fusion / Heels

“Minu trennidest leiab alati naeru, positiivsust, motiveerivaid sõnu ja võimalust areneda.

Tants on minu jaoks viis, mis annab võimaluse end väljendada, tunda enesekindlalt ja särada.

Mu eesmärk on pakkuda kõigile oma õpilastele trenni ning atmosfääri, kus saab end tunda vabalt, nautida ja mitte mõelda sellele, mis teised arvavad. Trenn ja tants peaks olema soov ja nauding mitte tüütu kohustus.”

LIISEL PALM

SHOW tants

“Olen sõbralik ja rõõmsameelne. Soovin pakkuda kaasahaaravat tantsu ja tehnikaga täidetud trenni, samas ei puudu neist ka korrektsus ja tähelepanelikkus. Annan endast kõik, et tuleksid trenni rõõmsameelsena ja õppimistuhinaga ning lahkuksid veelgi parema tuju ja täienenud teadmistepagasiga.

Minu eesmärk on pidevalt arendada ennast ja aidata seda teha ka teistel. Annan endast parima, et tantsupisik Sul ei kaoks. Vastupidi, soovin seda veelgi suuremaks muuta.”

Siiri Pappel

Show tants

Pean ennast sõbralikuks, heatujuliseks, abivalmiks, aga ka parajas koguses nõudlikuks treeneriks. Minu jaoks on olnud tants alati parim viis oma emotsioonide ja tunnete väljendamiseks.

Minu eesmärgiks on pakkuda õpilastele mitmekülgset trenni läbi koreograafia, improviseerimise ja üldfüüsilise treeningu. Aga peamine - soovin, et õpilane saaks trennist kaasa hea emotsiooni!

Marily Pern

Jazz / tantsutehnika

Olen sihikindel, töökas ja pühendunud tantsija ja tantsuõpetaja. Mu tantsutee algas juba veidi rohkem, kui 10 aastat tagasi ja sai alguse hip hopi trenniga. Sealt edasi juba oma tänase stiili juurde, milleks on jazz."

Kõige olulisem õpilaste juures on armastus tantsu vastu ja sära silmades, mis on näha esimesest hetkest, mil tantsija saali astub. See motiveerib ja innustab edasi õpetama ja rõõm selle vastu on aina kasvav.

VALERIA OVTšARENKO

Frame Up

“Parim trenn pakub väljakutseid (nii füüsilisi kui ka vaimseid), sunnib kaasa mõtlema ning jääb kauaks meelde nii emotsioonide, õhkkonna, uue huvitava informatsiooni kui ka isiklike saavutuste tõttu. Mulle on tähtis arendada inimese tehnikat selles stiilis, mida ma õpetan. Vaatamata sellele ei muutu minu trennid igavaks rutiiniks. Minu peamiseks eesmärgiks on panna inimest armastama tantsukunsti ning seeläbi aidata tal avastada end läbi tantsu.

Minu jaoks on tants kõige tähtsam osa mu elust ja nagu on Mait Agu omal ajal öelnud: “Tants on emotsioonide väljendus”. Ma tantsin, et elada läbi nii õnnelikke kui ka raskeid eluperioode.”