Tantsukool Tallinnas – tantsutrennid KÕIGILE!

Dance Republic tantsukool võtab tantsutrennidesse vastu õpilasi aastaringselt!

Tantsukool, kuhu on oodatud KÕIK! Eelnev tantsukogemus ei ole oluline, tule trenni nagu oled!
Meilt leiad:

• Mitmekülgsed show tantsu trennid lastele ja noortele! ⭐️
• Jazz tants nii noortele, kui täiskasvanutele ✨
• Heels Dance 16+ harrastajatele ja kõikidele tasemetele! ✨
• Unikaalse stiili Frame Up 👠
• Meie stuudio põhistiili FUNK FUSION ⚠️ mis on nii algajatele, harrastajatele, kui ka edasijõudnutele!
• Edasijõudnud tantsijatele (16+) pakume ka võimalust tantsida meie Dance Team x Rapla Cheerleaders grupis!

SHOW TANTS / PERFORMANCE CHEER
Grupid: LAPSED 1 / NOORED 1 / NOORED 2 / DANCE TEAM

Showtantsus toimuvad trennid kinnitatud õppekava järgi, astmete kaupa. Õppekava nimetus: Tants ja Loovus.

Õppekava eesmärgid:
– tutvustada ja omandada põhiteadmisi erinevates tantsustiilides;
– luua eeldused loomeprotsessis osalemiseks;
– luua valmidus töötamaks nii individuaalselt, paaris kui grupina;
– luua eeldused tantsija tervist puudutavate teadmiste omandamiseks.
Õppekava ühendab endas nii tantsukunsti kui -spordi arendamiseks vajalikke tegevusi ning eesmärke.
Õppetöö toimub hooajapõhiselt septembrist kuni juuni lõpuni. Vaheajad ühtivad haridus- ja teadusministri määrusega määratud koolivaheaegadega.

JAZZ TANTS

Eesmärk on nautida tantsu läbi jazz-liikumise. Tunnis tegeletakse palju tehnika omandamisega (pöörded, hüpped, tantsulised elemendid) ning selle sidumisega tantsu. Arendatakse painduvust, improvisatsiooni oskust ning õpitakse ka ise tantsu looma nii grupis, kui individuaalselt.
Oluline on õppida oma keha paremini tunnetama ning tehes seda läbi tantsulise liikumise. Lisaks eelnevalt mainitule õpitakse mõnusaid koreograafiaid, tegeletakse põrandatehnikaga ning katsetatakse improvisatsiooniga. Muidugi ei puudu ka üks mõnus sett erinevatest keha üldfüüsist parandavatest harjutustest!

HEELS DANCE – Mõnusalt naiselik, elegantne ja vabastav tund kontsadel tantsunautlejatele, oodatud on nii algajad, kui ka edasijõudnud!

Heels Dance trennis õpitavad koreograafiad on loodud rõhutamaks naiselikkust ja tõstmaks iga naise enesekindlust oma kehas ja tantsuoskuses.
Tegemist on open level trenniga, mis tähendab, et oodatud on kõikide taustadega tantsuarmastajad. Trennis koreograafia perfektsest selgeks saamisest on olulisem hetkes olemine, enda nautimine ja oma parima andmine. Igas HEELS DANCE trennis saad tantsida iseendale ja hinnanguteta! Ootame kõiki nautima oma naiselikkust ja kontsadel tantsimist!

FRAME UP – Ainulaadne tantsutrenn Tallinnas.

Sellele eraldiseisvale stiilile andis tohutu panuse Venemaa tantsijanna Anastasia Yurasova, sest just tema tantsu eksperimendid strip plastika vallas viisid välja Frame Up stiili loomiseni.

Frame Up on tänasel päeval väga populaarne nii selle sünnimaal Venemaal, kui ka mujal eri riikides. Mitmesugustel meistrivõistlustel on just kõrgete kontsadega tüdrukute tiimid need, kes sooritavad keerulisi akrobaatilisi elemente ning võidavad ikka ja jälle auhindu, jättes tahaplaanile ka kõige võimsamad hiphop grupid. Isegi populaarse laulja Maruvi lavashow on lavastatud täielikult Frame Up stiilis.

Antud stiili nimes kasutatakse mõningatel juhtudel ka sõna strip, mis vihjab stiili omapärale – kaunid kehakumerused, rõhutatud seksuaalsus ja plastilisus. Frame Up on aga palju enamat, kui lihtsalt ilusad seksikad liigutused ühendades endas ka rohkelt tehnikat, musikaalsust, ebatavalist liikumist ja kujundeid.

Frame Up Strip nõuab spetsiaalseid kõrgete kontsade ja kõrge platvormiga kingi. Need mitte ainult ei lisa stiilile teatud esteetikat, vaid on ka asendamatuks abiliseks keeruliste akrobaatiliste elementide sooritamisel, mis on tihti laenatud teistest stiilidest, kuid kohandatud esinemiseks just platvormkingades. Enamik neist sooritatakse maas, st põrandal. Peab aga välja tooma, et platvormkingades tantsimine on palju lihtsam, kui see esmapilgul tunduda võib.

Stiili tunnusteks võib lugeda nii tehnikat, musikaalsust kui ka dünaamilisust. Frame Up võib olla nii kiire kui aeglane, seksikas või agressiivne, kuid samas ka sensuaalne ja õrn.

Kui arvad, et see stiil on uskumatult raske, siis anna meile võimalus kinnitada Sulle vastupidist. Lubame, et pädev õpetaja, lahti seletatud liikumise kirjeldus ning natuke harjutamist muudab kõik lihtsaks ja nauditavaks. Tule ja proovi midagi uut!

FUNK FUSION –  tantsustiil, mis on eriti populaarne meie tantsukoolis täiskasvanute seas!

Grupid: CHOREO / DANCE FIT / LATIN / MIX

Sõnaosa Funk sümboliseerib lõbusat, meeldivat ja nauditavalt veedetud aega trennis. Sõna Fusion ei pane aga meid piiridesse, kuna Fusion tähendab mitmekesisust, erinevate asjade, antud juhul stiilide, kombineerimist ja kokkusobimist.

FunkFusion stiil hõlmab endas segu erinevatest stiilidest. See on lõbusalt energiline, mõnikord tundeline ja lüüriline, kuid peamiselt suure energiaga power-trenn. FF trennis saab nii väga hea füüsilise koormuse kui ka hingele ja kehale nauditavat koreograafiat.

Meie juures saad alustada igas vanuses ning iga tasemega. Oluline on vaid Su siiras huvi! Dance Republic Tantsukooli eesmärk on näidata Sulle, et karta pole mitte midagi ja anname endast parima, et Sa saaksid nautida nii head trenni kui ka märgata endas arengut ning avardada oma tantsulist silmaringi.

FunkFusion grupid on mõeldud kõigile vanustele ning neil gruppidel ei ole esinemiskohustust. Esinemistel ja võistlustel osaletakse nendega, kes avaldavad selleks soovi.

Ootame meie nii vanu kui ka uusi tantsusõpru FunkFusion gruppidesse!

Tule proovi ja kindlasti Sa ei kahetse. Registreeru proovitrennidesse

TUTVU KA MEIE LASTE JA NOORTE GRUPPIDEGA:

Lastele ja noortele on avatud registreerimiseks mitmes erinevas stiilis ja erineva raskustasemega grupid,
mille kohta täpsemalt saad lugeda STIILID & TREENERID LEHELT

Laste- ja noorte gruppide trennides on fookus mitmekesisel tantsulisel arengul, emotsioonaalsuse väljendamisel, tehnilisel ja akrobaatilisel arengul. Võimalusel osaletakse võistlustel, et arendada grupivaimu, koostöövõimekust, meeskonna tunnetust ja vastutust. 

Dance Republic DANCE TEAM  

(Dance Republic Esindusgrupp) Selles trennis pannakse rõhku kiirele koreograafia omandamisele, venitamisele, cheerleadingu tõstete harjutamisele. Samuti praktiseeritakse turvaliselt akrobaatilisi elemente ja tõsteid nii solo, paaris, kui ka grupis. Esindusgrupp on mõeldud tantsufännidel, kelle soov on ennast tõsisemalt arendada, panna proovile, rohkelt esineda, võistelda ja kuuluda gruppi, kus iga liige siiralt hingega panustab ühise eesmärgi nimel. 

Võistlusgruppides pööratakse tugevalt tähelepanu tehnikale, venitusele ja akrobaatikale.

Soovi korral saab lisaks oma grupi trennidele osaleda lisatreeningutes, tutvu valikuga SIIN