FunkFusion –  tantsustiil, mis on eriti populaarne meie tantsukoolis täiskasvanute seas! 

Sõnaosa Funk sümboliseerib lõbusat, meeldivat ja nauditavalt veedetud aega trennis. Sõna Fusion ei pane aga meid piiridesse, kuna Fusion tähendab mitmekesisust, erinevate asjade, antud juhul stiilide, kombineerimist ja kokkusobimist.

FunkFusion stiil hõlmab endas segu erinevatest stiilidest. See on lõbusalt energiline, mõnikord tundeline ja lüüriline, kuid peamiselt suure energiaga power-trenn. FF trennis saab nii väga hea füüsilise koormuse kui ka hingele ja kehale nauditavat koreograafiat.

Meie juures saad alustada igas vanuses ning iga tasemega. Oluline on vaid Su siiras huvi! Dance Republic Tantsukooli eesmärk on näidata Sulle, et karta pole mitte midagi ja anname endast parima, et Sa saaksid nautida nii head trenni kui ka märgata endas arengut ning avardada oma tantsulist silmaringi.

Ootame meie nii vanu kui ka uusi tantsusõpru FunkFusion gruppidesse:

 

 

  • FunkFusion CHOREO –  Fännid (harrastajad) kes soovivad õppida keerukamaid koreograafiaid erinevates stiilides. Trennis ei puudu ka jõuharjutused, rohkelt nalja ja higi. FF Choreo trenn sobib Sulle eriti hästi, kui oled varasemalt tantsimisega tegelenud, kuid oled erinevatel põhjustel kunagi pidanud jätma selle tahaplaanile.  

 

 

  • FunkFusion DanceFit  – Tantsuhuvilistele kes ei ole kindlad kas nende koreograafiliste kavade õppimise tase või oskus on piisav, et ühineda FF CHOREO gruppiga kuid soov nautida lihtsamaid tantsusamme, jõuharjutuste tegemist ja mõnusat atmosfääri on väga suur. FF DanceFit sobib Sulle eriti hästi, kui soovid rahulikus tempos õppida huvitavaid lühikesi tantse, mida saab korrata iga trenn ja nautida tantsulist fit koormust. See trenn sobib hästi ka lisatreeninguks FunkFusion Choreo tantsijatele, kes soovivad lisakoormust ja samuti ka kõikidele teistele gruppidele üldfüüsilise koormuse parandamiseks.

 

 

Funkfusion Gruppid on igale vanusele mõeldud grupid, kus ei ole esinemiskohustust. Esinemistel ja võistlustel osaletakse nendega kes avaldavad selleks soovi.

 

 

TUTVU MEIE LASTE JA NOORTE GRUPPIDEGA

Lastele ja noortele on avatud registreerimiseks mitmes erinevas stiilis ja erineva raskustasemega grupid: 

Laste- ja noorte gruppide trennides on fookus mitmekesisel tantsulisel arengul, emotsioonaalsuse väljendamisel, tehnilisel ja akrobaatilisel arengul. Võimalusel osaletakse võistlustel, et arendada grupivaimu, koostöövõimekust, meeskonna tunnetust ja vastutust. 

Võistlusgruppides pööratakse tugevalt tähelepanu tehnikale, venitusele ja akrobaatikale.

Dance Republic DANCE TEAM  

(Dance Republic Esindusgrupp) Selles trennis pannakse rõhku kiire koreograafia omandamisele, venitamisele, cheerleadingu tõstete harjutamisele. Samuti praktiseeritakse turvaliselt akrobaatilisi elemente ja tõsteid nii solo, paaris kui ka grupis. Esindusgrupp on suunatud tantsufännidele, kelle soov on ennast tõsisemalt arendada, panna proovile, rohkelt esineda, võistelda ja kuuluda gruppi, kus iga liige siiralt hingega panustab ühise eesmärgi nimel. 

 

Soovi korral saab lisaks oma grupi trennidele osaleda lisatreeningutes, tutvu valikuga siin: