Dance with Emotion

TÄIDA ANKEET JA REGISTREERU TRENNI!

Trenni registreerimiseks palume täita kõik vajalikud väljad.
Lehe keskel saate valida endale sobiva trenni. Kui Te ei ole kindel mis trenn on Teile sobiv, siis valige “Muu soov” ja täpsustage kommentaaris oma soovid ja küsimused.


Palun tutvuge meie gruppide kirjeldaustega Stiilide sektsioonis
Palun märgi ära millal on Sul esimene võimalus tulla proovitrenni. Trennide tunniplaanist leiad gruppide treeningute ajad.*alates septembrist). Suvel toimuvate treeningute graafikut saadetakse eraldi e-mailile peale registreerimist.

Kuidas me saame Sind veel aidata?

Kirjuta siia oma küsimus või soov. (kui küsimusi rohkem pole siis kirjuta : “küsimused puuduvad” 🙂


“Aitäh, et andsid mulle nii tugeva tantsupõhja ja inspireerisid mind püüdlema oma unistuste poole edasi! Olen 100% kindel, et kui ma ei oleks viis aastat tagasi just Sinu trenni tulnud, ei oleks ma kunagi sellist julgust ja tantsukirge endas ette kujutanudki nagu mul täna on. See kõik on tänu Sinule ja Sinu panustustele enda õpilastesse. Olen südamepõhjani tänulik ja see on alles algus!.”
Marii
endine Alissa õpilane

Meie majake on kaardil halli värvi, asub Estonia pst 1 ja 3  hoovis. Kui vaatate läbi satelliitpilti siis näete maja halli katust. Maja leidmiseks tuleb siseneda hoovi ning minna ümber maja, et siseneda hoone sisse. Majal on ka viited.